Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/vhosts/diveistanbul.com/httpdocs/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157
TANITIM DALIŞI (DISCOVERY DALIŞI) – Dive İstanbul
 

TANITIM DALIŞI (DISCOVERY DALIŞI)

TANITIM DALIŞI (DISCOVERY DALIŞI)

Sualtının büyülü dünyasını keşfetmek, suyun altındaki atmosferi yaşamak ve scuba ekipmanlarını tanıyarak yapılan dalışın başlangıç noktasıdır.

Deneme Tanıtım (Discovery Dalışı) daha önce sualtını merak eden ama henüz dalma imkanı bulamayan kişilere özel bir etkinliktir. Su altını sevdirmeye yönelik olarak havuzda veya denizde eğitmenlerimiz ile beraber birebir yapılan dalışlara ‘’Tanıtım, Deneme veya Discovery dalışı’’ denir. Dalıcı adaylarına dalış eğitimi öncesinde bu sporun kendine uygun olup olmadığını anlamak için öncelikle bir tanıtım dalışı (Discovery Dalışı) yapmalarını tavsiye ederiz. Tanıtım dalışı Türkiye kara sularında havuzda ya da denizde bir eğitmen veya tanıtım dalışı uzmanlığı brövesine sahip bir 3 yıldız dalıcı ile bire bir yapılan dalıştır.

Tanıtım dalışı; havuzda ya da denizde maksimum derinliği 5 metrede, yaklaşık 20-25 dakika sürmektedir. 5 Metreden daha derine inilemez!!!

Tanıtım dalışı öncesi bir eğitmen tarafından brifing verilmesi gerekmektedir. Bu brifing sayesinde suyun altında yapılması ve yapılmaması gereken kurallar hakkında dalıcı adayı bilgilendirilmiş olunur.

‘’Deneme Tanıtım Discovery dalışı etkinliklerimize sualtına gönül verenleri bekliyoruz’’.

Bu dalış ardından dalıcı olmak isterseniz, başlangıç seviyesi olan bir yıldız dalış eğitimi kursuna katılabilirsiniz.

WhatsApp chat