Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/vhosts/diveistanbul.com/httpdocs/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157
HAKKIMIZDA – Dive İstanbul
 

HAKKIMIZDA

DIVEİSTANBUL

Diveİstanbul, 2017 yılında, dalışa gönül vermiş, dalış eğitmeni Tolga Durmaz tarafından, edindiği bilgi, birikim ve tecrübeleri paylaşmak amacı ile kurulmuştur.

Sualtının büyülü dünyasını keşfetmeye istekli, doğayı ve çevreyi koruyan, disiplinli, yeni dalgıç adaylarını yetiştirmeyi ve maviye gönül vermiş her seviyeden dalıcıyı sualtında buluşturmayı amaçlayarak faaliyetlerini sürdürmektir. Heyecan, tutku önderimiz; Mavilikleri keşfetmek, o mavinin eşsiz canlılıklarını görmek en büyük keyfimiz, güvenliğiniz ve sağlığınız ise değerlerimizdir. DİSİPLİN, faaliyetlerimizdeki başarılarımızın temel kuralıdır.

Bulunduğumuz yaşam koşulları içerisinde kısa bir ara verip heyecanı, eğlenmeyi, öğrenmeyi isteyen, yeni başlangıçlara adım atacak, cesareti olan, tüm mavi severleri etkinliklerimizde görmek dalış grubumuzu mutlu ve güçlü kılacaktır

Amatör ruh ve profesyonel anlayış çerçevesinde; şehrin ve iş hayatının stres ve kargaşasından uzaklaşarak, hayatı doya doya, keyifle yaşamak isteyen, dalıcıları genç yaşlı herkesin buluştuğu saygın bir platformda bir araya getirmek Diveİstanbul’ un hedeflerinin temelidir.

Korkularınız, endişeleriniz olabilir, geç kaldığınızı düşünebilirsiniz. Diveİstanbul hiçbir şey için geç kalmadığınızı göstererek , bu yolda size eşlik edecek ve bu yolu size keyifli kılacaktır.

Sonsuz mavilikler artık Diveİstanbul ile birlikte çok daha yakınınızda.

Buluşma Noktamız Diveİstanbul, Rotamız Derine En Derine…

Diveİstanbul, Change your World

Zorluk 0
Eğlence 0
Mutlu Dalıcılar 0
Başarılı Dalış 0

EKİBİMİZ

Tolga DURMAZ

Eğitmen-Kurucu

TSSF-CMAS Eğitmen

TSSF-CMAS Uzman Dalıcı

SSI-NASE OWI

Rehber Balıkadam

Profesyonel Balıkadam

 

Cansın Destina KARADAĞ

Dalış Lideri-Asistan Eğitmen

TSSF-CMAS 3* Dalıcı

TSSF-CMAS Uzman Dalıcı

Tanıtım Dalışı Uzmanı

Onur YILDIRIM

Dalış Lideri

TSSF-CMAS 3* Dalıcı

TSSF-CMAS Uzman Dalıcı

Tanıtım Dalışı Uzmanı

WhatsApp chat